Путрівський НВК
Головна » 2016 » Квітень » 17 » Турнір по футболу!
8:02:57
Турнір по футболу!

17 квітня на базі Путрівського НВК пройшли зональні змагання – кубок району з футболу пам’яті Ігоря Вереньова серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх шкіл району.

У даному турнірі взяли участь учні ЗОШ сіл Плесецьке, Путрівка, Здорівка, В.Бугаївка і Тростинка.

Команди змагались у 2 підгрупах по 3 команди. Переможцями у підгрупах стали юні футболісти із Путрівського НВК та Плесецької ЗОШ, які розіграли путівку у фінал.

У цьому двобої сильнішою виявилась команда Путрівського НВК, яка перемогла з розрахунком 2 і 0 і вийшла у фінал, де 20 квітня у с.Гребінки змагатимуться за перемогу у турнірі.

Щира вдячність усім членам команди, зокрема: Петровіцькому Назару, Катеринчуку Владиславу, Митюку Владиславу, Чижу Владиславу, Хоменку Єгору, Голованю Ярославу, Мартовому Андрію, Кострубіцькому Ігорю. Особливо слід відзначити гравця нашої команди Савріцького Дмитра(8кл), який став кращим бомбардиром турніру, забивши 6 м’ячів.

Побажаємо нашій команді успіхів у фінальній частині цього турніру.

Переглядів: 428 | Додав: AlexEngineer | Рейтинг: 0.0/0