Вт
17/09/2019
12:37:35
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Про шкільну форму ...

[ Результати · Архів опитувань]
Всього відповідей: 220
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міністерство
Департамент
Васильківський РМК
КОІПОПК
Український ЦОЯО
Київський РЦОЯО
Інститут ІТ
Біологічний сайт
Педагогічна преса
Інтелект України
School Champion
Путрівський НВК

Результати ІІ етапу учнівських олімпіад з навчальних   предметів та конкурсу захисту робіт  учнів-членів МАН  

 

2015/2016 навчальний рік

 

Математика-І місце (Лавриненко Богдан, 7 кл.,)

Англійська мова-ІІ місце ( Срочинський Роман, 8 кл)

Географія-ІІІ місце  (Осаулюк Михайло,8 кл)

Міжнародний  конкурс з української мови ім. П.Яцика –І місце (Полуниченко Анастасія, 6 клас)

                  Результати  у районних конкурсах ЦДЮТ, фізкультурно –  масових та спортивних заходів  ДЮСШ

       

 

п/п

Назва конкурсу, заходу

Прізвище,  ім’я учасника

Клас

Місце

1

 

Конкурс робіт фотоаматорів  «Моя Україно!»

 

Журавльова Вероніка

4

1

Срочинський Роман

8

2

 

2

Конкурс виконавців сучасної, естрадної, патріотичної пісні «В серці маю Україну, як святиню вічну»

Куцик Ангеліна

 

5

 

1

 

3

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу

«Новорічна композиція»       

Фомічова Вікторія

 

7

 

2

Монастирецька Анастасія

7

3

Кутова Крістіна

1-Б

3

4

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу               «Український сувенір»

Борканин Ангеліна

6

2

Кузін Ілля

2

3

 

5

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу           «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»           

Каденко Дмитро

7

1

Панченко Василь

7

1

Борканин Ангеліна

6

2

Донченко Дарина

7

2

Маслиган Віталій

5

2

Лучин Андрій

6

2

 

6

Районний конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!»

Фомічова Вікторія

7

3

Наринська Неллі

4

3

 

7

Районний конкурс солістів-виконавців та колективів
художньої самодіяльності «Веселка 2016»

Фомічова Вікторія

7

1

Борканин Ангеліна

6

2

Шевченко Маргарита

4

2

Тимошенко Анна

Мельник Мілана

7

3

2

Козолій Анастасія

9

3

Куцик Ангеліна

5

3

Тарин Поліна

2

3

Полуниченко Анастасія

6

3

Шмигова Карина

9

3

Ансамбль «Юність»

 

3

 

8

Районний конкурс проектів «Наш населений пункт -частина України»

Учнівське самоврядування

 

 

2

9

Першість району з настільного тенісу

 

 

Митюк Ольга

Пусний Сергій

8

8

3

3

10

Першість району з волейболу серед дівчат

 

 Митюк Ольга

 Козолій Анастасія  

Кострубіцька Анастасія Шевченко Альона

Чиж Аліна

Шмигова Карина

Полуниченко Анастасія

8

9

9

8

9

9

6

3

11

 

Змагання з футболу за «Кубок пам’яті І.А.Вереньова»

 

Головань Ярослав 

Катеренчук Владислав

Митюк Владислав

Чиж Владислав

Савріцький  Дмитро

Хоменко Єгор

Мартовой  Андрій

Пусний Сергій

Парубець Владислав

Кострубіцький Ігор

Афанасьєв Сергій

Петровицький Назар

 

9

9

8

8

8

8

8

8

8

8

6

5

3

 

2014/2015 навчальний рік

 

  1. Конкурс фотоаматорів «Моя Україна» - 1 місце.

«Неосяжна моя Україна» - 1 місце.

  1. Інтелектуальні ігри: «З народного джерела» - 2 місце.

«Інтелектуальний марафон» - 5 місце.

  1. Заочна подорож «Моя Батьківщина – Україна. Київщина – серце України».

Проект «Путрівка на карті Київщини» - грамота за один з кращих проектів.

  1. «Новорічна композиція» - 3 місце.
  2. «Український сувенір» - 3 місце.
  3. «Наш пошук і творчість тобі, Україно»:

«Технічне моделювання» - 1 місце.

«Вишивка стрічкою» - 3 місце.

«Бісероплетіння» - 3 місце.

2013/2014 навчальний рік

  1. Інтелектуальна гра «З народного джерела» - 4 місце.
  2. «Чарівна палітра» - 1 місце.
  3. «Український сувенір» - 3 місце.  
  4. «Новорічна композиція» - 3 місце.

 

 

 

  1. Легкоатлетична спартакіада – 1 місце.
  2. Футбол – 1 місце.
  3. Баскетбол (юнаки) – 5 місце.
  4. Шашки – 2 місце.
  5. Теніс настільний – 1 місце.           
  6. Баскетбол(дівчата) – 3 місце.
  7. Міні-футбол – 1 місце.
  8. Легкоатлетична естафета – 1 місце.