Вт
11/12/2018
6:15:47
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Наше опитування
Про шкільну форму ...

[ Результати · Архів опитувань]
Всього відповідей: 219
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міністерство
Департамент
Васильківський РМК
КОІПОПК
Український ЦОЯО
Київський РЦОЯО
Інститут ІТ
Біологічний сайт
Педагогічна преса
Інтелект України
School Champion
Путрівський НВК

Витяг з протоколу педради №4 від 27.05.2016 по Путрівському НВК «Про перевід учнів 1-8 класів»

Відповідно до Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу  до наступного класу), на виконання рішення педради ( протокол №4 від 27 травня 2016року)

НАКАЗУЮ:

1.Перевести до 2 класу таких учнів:

1.   Білу Марію Олегівну

2.  Войленка Данила Сергійовича

3.  Чепурну  Марію Олександрівну

4.   Гриненко  Анастасію Вячеславівну

5.  Датчук Елліну Денисівну

6.   Дейнека Марту Олександрівну

7.   Длужинського Віктора Вадимовича

8.   Жеребко Вероніку Сергіївну

9.   Кабанець Ірину Миколаївну

10.   Карнакову Кароліну Анатоліївну

11.   Качмар Вікторію Назарівну

12.   Коропець Анастасію Олександрівну

13.   Кортіс Емануелє

14.   Кострубіцького Захара Олександровича

15.   Кострубіцького  Максима Юрійовича

16.   Крегула Івана Івановича

17.  Лазоренка Міхаіла Богдановича

18.   Маслиган Ольгу Романівну

19.   Осаулюка Павла Олеговича

20.  Саган Марію Юріївну

21. Тесленка Степана Олексійовича

22.  Фетісова Микиту Вікторовича                                               

23.Ткачика Микиту Юрійовича;

2.Перевести до 2 класу таких учнів:

1.Березанську Камілу Віталіївну

2.Вальд Соломію Ернстівну

3.Горбач  Олександру Леонідівну 

4.Денисенка Юрія  Олексійовича

5.Жиленкова  Павла  Сергійовича

6.Загороднього  Дениса Віталійовича

7.Ігнатенка  Руслана Руслановича

8.Кострубіцьку Софію  Станіславівну

9.Кутову  Крістіну Вадимівну

10.Куцик Маргариту Романівну 

11.Мельниченко Єлизавета Ігорівну

12.Павлову Єлизавету Сергіївну

13.Павлову Каріну Сергіївну

14.Циганок Юлію Олександрівну

15.Шевченко Олену Олександрівну

16. Гнєдову Анну Іванівну

3. Перевести до 2 класу таких учнів:

1.Атаманенка Ярослава  Сергійовича 

2.Белемець Анастасію Миколаївну

3.Белемець Марію Миколаївну

4.Храброва Богдана Івановича

5.Гайдаєнка Тараса Анатолійовича

6.Захарічева Олександра Івановича

7.Ковальську Камілу Станіславівну

8.Кострубіцького  Ярослава Анатолійовича

9.Мотижен Анастасію Григорівну

10.Панченко Марію Валеріївну

11.Панченка Павла Валерійовича

12.Партоненка  Володимира Олександровича

13.Семенюка Олександра Леонідовича

14.Тищенка Тимофія Романовича

15.Циганка  Рустама Ігоровича

4.  Перевести до 3  класу таких учнів:

1.Сьомкіна  Ігоря Максимовича

2.Голованя Дмитра Олександровича

3.Березанську Віталіну Віталіївну

4.Кондратенко Крістіну Іванівну

5.Кавун Аліну Вікторівну

6.Ігнатенко Аріну Русланівну

7.Кострубіцьку Сніжану Олександрівну

8.Максимченка Станіслава  Юрійовича

9.Кулібабу Кіріла  Михайловича

10.Кузіна Іллю Максимовича

11.Тарин Поліну Олександрівну

12.Мірзоєву Хадіжу Рауфівну

13.Беньківського  Олексія Дмитровича

14.Тоскіна Миколу Олексійовича

15.Хоменка Іллю Віталійовича

16.Шостопал Юлію Юріївну

17.Тоскіна  Володимира Олексійовича

18.Шкуренко Анастасію Русланівну

19.Шишеніна Артема Олександровича

20.Чернишенко Анастасію Сергіївну

21.Соколівську Діану  Володимирівну

22.Савріцького  Артема Вячеславовича

23.Савріцького  Богдана  Вячеславовича

24.Савельєва Олександра Сергійовича

25.Савенко Діану Леонідівну

26.Орлова Олександра Миколайовича

27.Дідука Гліба Ігоровича

28.Мартинюка Іллю Сергійовича

29.Петровіцького  Костянтина  Дмитровича

30.Млотко Юрія Юрійовича

 5.  Перевести до 4  класу таких учнів:

1.Борканин Іллю Ігоровича

2.Бугеру Романа  Сергійовича

3.Горбача Владислава Анатолійовича

4.Гришину Міланію Олександрівну

5.Жовнарчука  Дениса  Олеговича

6.Ковальську Софію Андріївну

7.Кортіс Софію

8.Кострубіцьку Лілію Олександрівну

9.Мельник Міланію Віталіївну

10.Неділько Вікторію Олександрівну

11.Омельченко Аліну Іванівну

12.Панченко Світлану Валеріївну

13.Рябенка Богдана  Миколайовича

14.Срочинського  Лева  Ярославовича

15.Тимошенка Ростислава  Ігоровича

16.Терещенка Назара  Олександровича

17.Ткачука  Богдана  Миколайовича

18.Трьохбратського  Кіріла  Руслановича

19.Ігнатенка  Назара Олександровича

20.Дубовика  Владислава  Сергійовича

21.Білого  Івана  Олеговича

22.Жолудєва  Івана  Сергійовича

23.Поповіченка Семена Кириловича

24.Назаренко КатеринауАндріївну

6. Перевести до 5  класу таких учнів:

1.Гермаш Аліну Олександрівну

2.Дзядок Анастасію Олегівну

3.Журавльову Вероніку Олександрівну

4.Зварич Вероніку Олегівну

5.Козарюка Ростислава  Юрійовича

6.Кострубіцького  Михайла Миколайовича

7.Крившу Дарью Валеріївну

8.Кулуняка  Владислава Сергійовича

9.Литвиненка Олександра Олександровича

10.Мішкура  Бен`яміна Дмитровича

11.Пасічника  Олександра  Олександровича

12.Савенка Артема Леонідовича

13.Савочку Даніїла  Сергійовича

14.Солодовника  Дениса  Павловича

15.Тищенка  Владислава  Романовича

16.Шевченко Маргариту Андріївну

17.Мартинову Юлію Володимирівну

18.Лавриненка Назара Олександровича

19. Калдарар Яну

20.Назаренка  Артема  Андрійовича

21.Наринську Неллі Вікторівну

7. Перевести до 6  класу таких учнів:

1.Білоус Світлану Віталіївну

2.Вододюк Олександру Валентинівну

3.Жолудєва  Ростислава  Сергійовича

4.Заєць Єлизавету Юріївну

5.Кулібабу Данила Руслановича

6.Куцик Ангеліну Романівну

7.Маслигана  Віталія Романовича

8.Мороз Сабіну Чариївну

9.Назарець Марину Романівну

10.Осаулюк Марію Олегівну

11.Панченка Луку Валерійовича

12.Петровицького Назара Дмитровича

13.Поповіченка Єгора Кириловича

14.Пузанову Альону Денисівну

15.Савріцького  Тараса  Ігоровича

16.Тарахкало Дениса  Юрійовича

17.Тимошенко Анну Олександрівну

18.Чапалду Сніжану Олегівну

19.Чепчака Олександра Олександровича

20.Черниш Владиславу Валеріївну  

21.Млотко Дарину  ЮріЇвну

22. Новікова Нікіту Єгоровича;

23.Радченка Дмитра Юрійовича

24.Степанову АннуЄвгенівну

25. Барановську Аріну Сергіівну;

 

8. Перевести до 7  класу таких учнів:

1.Антропову Діану Фархатівну

2.Блажчука  Дениса  Павловича

3.Борканин Ангеліну Ігорівну

4. Голованя Романа  Олександровича

5.Денисенка Віталія Анатолійовича

6.Денисенка Ярослава Олексійовича

7.Ільєнка Іллю Юрійовича

8.Кострубіцького  Євгена  Анатолійовича

9.Лучина  Андрія Георгійовича

10.Назарець Вікторію Романівну

11.Полуниченко Анастасію Прохорівну

12.Прокопенко Каріну Владиславівну

13.Савельєву Тетяну Ігорівну

14.Савенка Дениса  Олеговича

15.Семенюка  Дениса  Леонідовича

16.Терещенко Каріну Олександрівну

17.Трьохбратського  Нікіту  Руслановича

18.Хлівнюка  Олександра  Сергійовича

19.Цисарську Анну Олегівну

20.Афанасьєва Сергія Сергійовича

 9. Перевести до 8  класу таких учнів:

1.Бабаєва  Назаа  Назимовича

2.Гацько Катерину Сергіївну

3.Донченко Дарину Володимирівну

4.Іванця  Володимира Максимовича

5.Каденка Дмитра Олеговича

6.Карпухіну Юлію Євгеніївну

7.Кондратенко Аліну Іванівну

8.Лавриненка Богдана Олександровича

9.Лазаренка Даниїла  Богдановича

10.Монастирецьку Анастасію Сергіївну

11.Панченка Василя Валерійовича

12.Панченка  Віктора  Сергійовича

13.Півень Вікторію Вікторівну

14.Погребівську Ольгу Василівну

15.Сивоконь Єлизавету Андріївну

16.Фомічову Вікторію Олексіївну

17.Царенко Дарину Сергіївну

18.Шевченка Сергія Олександровича

19.Короп Ірину Юріївну

10. Перевести до 9  класу таких учнів:

1.Гримайла Івана Олександровича

2.Іщука Андрія  Сергійовича

3.Кавуна  Олександра  Вікторовича

4.Кострубіцького  Ігора  Миколайовича

5.Лукашенка Володимира  Олеговича

6.Мартового  Андрія  Валентиновича

7.Митюка  Владислава  Миколайовича

8.Митюк Ольгу Миколаївну

9.Мірзоєву  Маріам Рауфівну

10.Осаулюка  Михайла  Олеговича

11.Парубця  Владислава  В’ячеславовича

12.Петренка Владислава  Юрійовича

13.Пусного  Сергія Павловича

14.Рябенка  Романа  Миколайовича

15.Савріцького  Дмитра Ігоровича

16.Симоненка Руслана  Андрійовича

17.Срочинського  Романа Ігоровича

18.Хоменка Єгора Віталійовича

19.Чижа  Владислава  Романовича

20.Шевченко Альону  Андріївну

21.Кострубіцького  Миколу Юрійовича

 

Директор НВК                                    Л.С.Битько